Kurumsal
Anasayfa Kurumsal

Hakkımızda

Günay Endüstriyel Kimya, dünyaya açık, yenilikleri benimseyen, kendi uzmanlık alanında yenilikler yaratan dolayısıyla yaratıcılığa değer veren; bu yenilikçi yaratıcılığını iş hayatının başarısına katmayı hedefleyen girişimci ve başarıya odaklı bir markadır. Öte yandan 20 yıllık köklü bir deneyime sahip olduğunun ve gücünün ana kaynağının bu deneyim olduğunun farkında istikrarlı, tutarlı bir yapıya sahiptir. Ticari başarılarının yanı sıra topluma fayda sağlama hedefini benimsemiş, toplumsal sorumluluk sahibi bir duruşu vardır.

Abartısız, yalınlıktan ve sadelikten taviz vermeyen, asil, kendinden emin, modern, samimi ve alçak gönüllü, net ve anlaşılır bir üsluba ve iletişim diline sahip uzman danışmanlar ile mühendislik çözümler üreterek, minimum maliyet ile maksimum verim sağlamak, birinci sınıf hizmet ve servis ağı sunarak, her daim ulaşılabilen bir ÇÖZÜM ORTAĞINIZDIR.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak Günay Endüstriyel Kimya müşterileri ve çalışanlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Vizyonumuz

Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve Sektörde bir numaralı tedarikçi firma olarak tüketicinin ilk tercihi olmak.

Neden Günay Kimya

vision

GÜNAY ENDÜSTRİYEL KİMYA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

© Copyright 2019 - 2022 Tüm hakları Saklıdır. Yazılım: Basamak Bilişim

E-Bültene Abone Olabilirsiniz