S.S.S
Anasayfa S.S.S

Sıkca Sorulan Sorular

GÜNAY ENTÜSTRİYEL KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak Müşterilerimizin Soru, Görüş, Talep ve Önerileri bizim için kıymetlidir, cevabını bulamadığınız sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz...

Dünyanın en büyük bağımsız endüstriyel madeni yağ üreticisi olan Fuchs Petrolub AG Endüstriyel Yağ üretimi ve dağıtımı konularında Almanya başta olmak üzere tüm dünyaya yayılmış 53 adet son teknoloji üretim tesisi ve Türkiye'de dahil olmak üzere 72 ülkede faaliyeti olan bir şirkettir. Fuchs yüzlerce değişik sektörde kullanılabilecek, müşteriye özel 10.000'in üzerinde endüstriyel yağ üretmektedir Fuchs bütün ürün grupları ile gerçekleştirilmesi zor ve spesifik müşteri isteklerinin tek adresi olmuştur.

Firmamız Günay End. Kimya Ltd. Şti. Türkiye'de KOÇ Grubu Şirketlerinden Opet Petrolcülük ile Fuchs Petrolub AG’nin (Almanya) ortaklaşa kurduğu Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş.'nin Güneydoğu Bölge Distribütörlüğünü (Gaziantep-Şanlıurfa-Kilis-Adıyaman,Kahramanmaraş) üstlenmiş olup Gaziantep merkezli faaliyetlerini 20yıldır başarı ile sürdürmektedir.

Amacımız; uzman danışmanlar ile mühendislik çözümler üreterek, minimum maliyet ile maksimum verim sağlamak, birinci sınıf lojistik hizmeti ve servis ağı sunarak, her yerde daima ulaşılabilen bir ÇÖZÜM ORTAĞINIZ olmaktır.

GÜNAY ENDÜSTRİYEL KİMYA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

© Copyright 2019 - 2022 Tüm hakları Saklıdır. Yazılım: Basamak Bilişim

E-Bültene Abone Olabilirsiniz